SENIORLAG (6 st)

SM                           SORF Seniorlag           Marie Johansson           Dario M                                    SWE

NM                          BIS                                            Maria Louise Rasmussen    Turbo af Kloster                      DEN

NM                          Team Showman                     Oona Pekkala                            Atterupgaards Marlene II        FIN

SM&NM                   Team Crux                              Linda Jenvall                             Cato af Nørremosegård           SWE

SM&NM                   Svea Seniorlag                       Anna Berggren                         Havhöjs Bello Nero                   SWE

SM&NM                   Team Svea                              Ronja Persson                           Dickens Hardsyssel                  SWE

 

 

 

JUNIORLAG (11 st)

NM                           VKT 1                                       Anna Hoe                                 AK’s Carelato                           DEN

NM                           SVT                                           Sanne Lorenzen                       Rådbjergs Pari Town                DEN

NM                           VVK                                          Kristine Eva Bjarndahl             Cannavaro                               DEN

NM                           Star JR-Team                           Jörke Arnold                             Legrand F                                 FIN

NM                           AG-Team Calitos                      Anni Järvelä                             Calitos                                      FIN

SM&NM                   Laholms RF                              Jenny Bergman                        Quincy                                     SWE

SM&NM                   Lag Kristall                               Lina Hemborg                          Malachit-P                               SWE

SM&NM                   Frillesås                                   Inger Lindberg                         Chêvere                                   SWE

SM&NM                   Team Aquila                            Christina Müller                      Diesel                                       SWE

SM&NM                   Uppsala                                   Marie-Louise Westerlund        Caramba                                  SWE

SM&NM                   Team Wellington                     Anette Kruthammar JohanssonWellington                               SWE